Kompleksowe wykończenia wnętrz

Kompleksowe wykończeenie to nasza dewiza

Kupiłeś nieruchomość i szukasz firmy, która kompleksowo zajmie się wykończeniem Twojego mieszkania? Dobrze trafiłeś! Zadzwoń do nas. Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz mieszkań, domów, poradni i biur.

 

Kompleksowa usługa projektowa i wykonawcza

Na spotkaniu z Państwem,  dowiemy się, jak wyobrażacie sobie Państwo swoje przyszłe mieszkanie i w oparciu o tą wiedzę, przedstawimy warianty możliwej aranżacji. Po akceptacji koncepcji wnętrza, architekci  wykonają projekt kompleksowego wykończenia wnętrz, na podstawie którego przystąpimy do  prac wykończeniowych

Oryginalne projekty wnętrz

Wykonujemy ciekawe i nietuzinkowe projekty aranżacyjne, zgodne z obowiązującymi trendami w modzie wnętrzarskiej. Po wysłuchaniu Waszych opinii, zaaranżujemy przestrzeń i nadamy Waszemu lokalowi odpowiedni styl i charakter.

Komfortowo pod klucz

Powierzonym mieszkaniem zajmiemy się kompleksowo, wykańczając powierzchnie ścienne, montując sufity podwieszane, kładąc podłogi oraz dobierając optymalne do powierzchni oświetlenie. Zapewnimy  komfort odbioru mieszkania gotowego do zamieszkania.

Pomagamy w zakupach

Pomożemy lub wyręczymy w trudzie kupna wyposażenia mieszkania i dowozu materiałów budowlanych, wykończeniowych, akcesoriów. sprzętu RTV/AGD. Chętnie pomożemy w dokonaniu niezbędnych zakupów, stawiających „kropkę nad i” w kompletnym wyposażeniu wnętrza.

Kompleksowo – bezpieczniej

Nasze doświadczenie w aranżacji i wykończeniu mieszkań dowodziże tylko kompleksowość działań daje pełny, satysfakcjonujący efekt w postaci spójnie zaaranżowanej i wykończonej przestrzeni.

Utrzymujemy wysokie standardy naszych usług. Jesteśmy dumni z wykonanych realizacji, do obejrzenia których zachęcamy. Ich autorami są nasi  projektanci wnętrz i pracownicy budowlani, którzy doradzą Państwu. odpowiedzą na pytania i pomogą w rozwianiu wszelkich wątpliwości. Polecamy swoje usługi!