Wykończenie mieszkania i domu pod klucz Warszawa

Organizujemy wykończenia wnętrz pod klucz Warszawa i okolice. Kupiłeś mieszkanie i szukasz firmy, która kompleksowo zajmie się wykończeniem Twojego mieszkania? Dobrze trafiłeś!

Wykończenie pod klucz

 • Odbiór techniczny mieszkania od dewelopera
 • Koncepcje wnętrz do wyboru
 • Oryginalny projekt wnętrza
 • Solidna współpracujące ekipy remontowe i wykończeniowe
 • Konsultacje w wyborze wyposażenia mieszkania
 • Nadzór autorski architekta nad inwestycją
 • Usługi koordynatora prac wykończeniowych lub remontowych
 • Projekt i produkcja mebli na wymiar
 • Wyszukanie najkorzystniejszych cen materiałów i zakupy w imieniu klienta
 • Negocjacje z dostawcami
 • Negocjacje z wykonawcami
 • Organizacja transportu towarów, sprzętu i mebli
 • Profesjonalny, fachowy odbiór mieszkania lub domu po zakończeniu prac wykończeniowych i remontowych

Na pierwszym spotkaniu,  dowiemy się, jak wyobrażasz sobie swoje przyszłe mieszkanie i w oparciu o tą wiedzę, przedstawimy warianty możliwej aranżacji. Po akceptacji koncepcji wnętrza, architekci  wykonają projekt wykończenia mieszkania pod klucz, harmonogram prac-tzw.ślepy kosztorys na podstawie którego po otrzymaniu ofert, zostaną wybrani wykonawcy usług wykończeniowych i dostawcy.

Oryginalne projekty wnętrz

Wykonujemy ciekawe i nietuzinkowe projekty aranżacyjne, zgodne z obowiązującymi trendami w modzie wnętrzarskiej. Po wysłuchaniu Twojej opinii, zaaranżujemy przestrzeń i nadamy wnętrzu odpowiedni styl i charakter.

Komfortowo pod klucz

Wykończenie_mieszkaniaPowierzonym mieszkaniem zajmiemy się kompleksowo, wykańczając powierzchnie ścienne, montując sufity podwieszane, kładąc podłogi oraz dobierając optymalne do powierzchni oświetlenie. Zapewnimy  komfort odbioru mieszkania gotowego do zamieszkania – kompleksowe wykończenia wnętrz

Pomagamy w zakupach

Pomożemy lub wyręczymy w trudzie kupna wyposażenia mieszkania i dowozu materiałów budowlanych, wykończeniowych, akcesoriów. sprzętu RTV/AGD. Chętnie pomożemy w dokonaniu niezbędnych zakupów, stawiających „kropkę nad i” w kompletnym wyposażeniu wnętrza.

Wykończenie pod klucz-wygodne i bezpieczne

Wykończenie_mieszkaniaNasze doświadczenie w aranżacji i wykończeniu mieszkań dowodziże tylko kompleksowość działań daje pełny, satysfakcjonujący efekt w postaci spójnie zaaranżowanej i wykończonej przestrzeni.

Utrzymujemy wysokie standardy naszych usług i dlatego jesteśmy dumni z wykonanych realizacji, do obejrzenia których zachęcamy. Ich autorami są  projektanci wnętrz, koordynatorzy prac i pracownicy budowlani, którzy doradzą, odpowiedzą na pytania i pomogą w rozwianiu wszelkich wątpliwości.

Wykończenie mieszkania pod klucz

Kupno nowego lokalu mieszkalnego w stanie surowym od dewelopera wiąże się z koniecznością wykończenia  mieszkania. Z pewnością pragniesz stworzyć przestrzeń według własnych upodobań a my zadbamy o t aby materiały, ustawienia, kolory harmonizowały ze sobą i były zgodne z Twoją wizją  wykończenia mieszkania.

Korzystna oferta wykończenia

Kupimy i dowieziemy  materiały budowlane niezbędne do wykończenia, po zakończonych pracach oferujemy także pomoc w kupnie mebli, sprzętu RTV/AGD. Przywieziemy, ustawimy i zainstalujemy. Wszystko w ramach kompleksowej usługi.

Pomożemy uzyskać najlepszy efekt doradzając  lub proponując profesjonalny projekt. Dzięki doświadczeniu, adaptacja i wykończenie mieszkania nie stanie się dla Ciebie źródłem kłopotu lecz satysfakcji a obserwacja metamorfozy wnętrz będzie  prawdziwą przyjemnością.

 

Twoje  zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego dopracowujemy każdy detal wykańczanego wnętrza . Dbamy aby wykonywane prace wykończeniowe zmierzały do realizacji zaakceptowanego wcześniej projektu. Zaufało nam już wielu Klientów, dlatego zachęcamy również Ciebie  do skorzystania z naszych usług!

Wykończenie wnętrz Warszawa

Chcesz uniknąć błędów i pomyłek? Nie lubisz przypadkowości?  Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w zakresie wykańczania wnętrz. Nasi fachowcy udzielą Wam porad, jak rozplanować przestrzeń, aby wszystkie jej elementy tworzyły spójną, funkcjonalną całość.

Gwarantujemy fachowe wykończenia wnętrz oraz stałą kontrolę postępu robót pod czujnym okiem  projektanta i koordynatora prac. Rozmawiamy i ustalamy szczegóły dotyczące wykończenia lokalu, tak abyś był pewien, iż  Twoja osobista przestrzeń zostanie wykończona w  Twoim ulubionym styl i dokładnie.

 

Śledzimy trendy w modzie wnętrzarskiej, dlatego pomożemy w ustaleniu optymalnego stylu, odpowiadającego Twoim  preferencjom.W oparciu o Twoje wskazówki i nasze doświadczenie opracujemy koncepcje mieszkania w nowej formie.

Kompleksowe wykończenie wnętrz, będzie  przyjemnym przeżyciem, a jego efekt  satysfakcjonujący! Gwarantujemy kompleksowe załatwienie wszystkich najdrobniejszych spraw, oraz to, że mieszkanie zostanie wykończone pod klucz.