Odbiór mieszkania

Odbiór mieszkania

Kupujesz mieszkanie lub nieruchomość? Chcesz mieć pewność, że nie kupujesz kota w worku i wszystkie elementy budowlane są w porządku? Nie wahaj się ! Zadzwoń do naszej firmy  i umów się na odbiór mieszkania! Bądź świadomym Inwestorem – i dopilnuj, aby otrzymać to, za co zapłaciłeś!

Nowe mieszkanie – sprawdź przed zakupem!

Nie wszystko złoto, co się świeci! Ta znana maksyma dotyczy także rynku budowlanego. Idealnie wyglądająca prezentacja czy ciekawie zapowiadająca się wizualizacja wcale nie musi gwarantować idealnego efektu w końcowym etapie sprzedaży nieruchomości nowym właścicielom. Warto przed ostatecznym zakupem w trakcie odbioru mieszkania, sprawdzić wszystkie elementy wchodzące w skład mieszkania i porównać ich stan faktyczny z umową kupna – sprzedaży i/lub wytycznymi prawidłowo realizowanych robót budowlanych.

Odbiór mieszkania

Nie znasz się na budownictwie? – Zatrudnij specjalistów!

Chcesz sprawdzić, czy deweloper właściwie wykonał swoją pracę i nie sprzedaje Ci nieruchomości, w której za niedługi czas pojawią się problemy? Nie masz ani wiedzy, ani doświadczenia w tym temacie? Normy i przepisy budowlane to dla Ciebie przysłowiowa tabula rasa?

Wcale nie jesteś na straconej pozycji! Zatrudnij specjalistów, którzy pomogą Ci sprawdzić prawidłowość prac oraz zgodność ustaleń z deweloperem i zapisów umowy ze stanem faktycznym. Nam nie umknie żadem szczegół – sprawdzimy, czy mieszkanie, które odbierasz zostało prawidłowo wykonane.

Zadbaj o własne interesy!

Przy tak dużych inwestycjach warto zainwestować i sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Odbiór techniczny mieszkania gwarantuje, że nie umkną Ci ważne niedoróbki czy inne aspekty, na które należy zwrócić uwagę podczas zakupu mieszkania. W takim celu zdecydowanie warto zatrudnić firmę, która profesjonalnie przeprowadzi audyt wykonanych prac.

Nasza firma nie przeoczy żadnych niedociągnięć a profesjonalny odbiór techniczny sprawi, że znacznie obniżysz ryzyko w zakresie podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Odbiór techniczny mieszkania

Co sprawdzamy?

Podczas odbioru technicznego zwracamy szczególną uwagę na wszelkie elementy budowlane, które zostały określone w umowie oraz podczas indywidualnych uzgodnień z deweloperem. Sprawdzamy zarówno ściany i tynki, jak i podłogi oraz posadzki. Przyglądamy się stolarce drzwiowej i okiennej oraz parapetom. Kontrolujemy wykonanie instalacji.  Weryfikujemy również jakość wykonanych balkonów tarasów, garaży i parkingów. Ogólnie mówiąc – pod lupę bierzemy wszystkie elementy kupowanego lokalu.

Co musisz wiedzieć?

Masz prawo otrzymać mieszkanie wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną. Musi ono spełniać wszystkie normy budowlane i zapewniać 100% bezpieczeństwo użytkowania. Jeśli w toku użytkowania lokalu, albo podczas odbioru technicznego wystąpią wady lub uszkodzenia, masz prawo żądać usunięcia ich w uzgodnionym terminie.

Doradztwo – kupno domu i mieszkania z rynku wtórnego