Projekty wnętrz

Zmień swoją przestrzeń

Projektowanie

Kupujesz mieszkanie lub dom? A może znudziła Cię stara aranżacja i szukasz nowych rozwiązań, ale nie wiesz co będzie dla Ciebie najlepsze? A może potrzebujesz własne pomysły wcielić w życie?  Nie wahaj się i zadzwoń do nas. Przygotujemy dla Ciebie i z Tobą projekt wnętrza – projekt marzeń!

Projektowanie  wnętrz, ich aranżacja to szczególny rodzaj prac, w ramach których niezwykle ważnym jest stworzenie pięknych wnętrz z zachowaniem funkcjonalności przestrzeni zgodnie z preferencjami  mieszkańców.

Projekt

Nasze biuro projektuje wnętrza wnętrz mieszkań i domów pełne finezji, które w pełni odwzorowują zapotrzebowania i oczekiwania naszych Klientów. Co więcej, potrafimy je łączyć z najnowszymi trendami w architekturze sprawiając, że stają się one przestrzenią z bardzo indywidualnym klimatem połączonym z doskonałym smakiem podążającym za najnowszymi trendami w modzie.

 Kompleksowo – znaczy wygodnie

Ogród zimowy

W projektowanych przez nas przestrzeniach prywatnych stawiamy nie tylko na nowoczesną kolorystykę, design czy świetną jakość materiałów, ale także na wysoką funkcjonalność i komfort mieszkania. Zaufało nam już mnóstwo Klientów – zarówno tych indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Dołącz do nich, a zobaczysz, że własna przestrzeń może doskonale pasować do Twoich potrzeb!  Teraz, przy okazji remontu lub wykończenia mieszkania– możesz pozwolić
sobie na zmianę przestrzeni, w której przebywasz. Warto kompleksowo podejść do problemu, ponieważ efekty mogą Cię niezwykle pozytywnie zaskoczyć!

łazienka

Jeżeli planujesz duże zmiany – zleć to specjalistom! Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne dla Inwestora – pozbawia Go wszelkich problemów i niedogodności związanych z dostosowywaniem projektu do możliwości realizacyjnych oferowanych przez firmę stricte remontową.

Co więcej, w takiej sytuacji odpowiedzialność za wykonanie zlecenia spoczywa w jednych rękach co sprawia, że całość prac przeprowadzana jest w sposób solidny i przemyślany. Raz zlecasz i otrzymujesz całościowy produkt! To doskonale rozwiązanie dla niezdecydowanych lub zapracowanych!

Projekt i wykończenie wnętrz os.Murano Warszawa

Zwykłe malowanie nie zmieni Twojego domu! Zdecyduj się na zmiany, które wprowadzą ład, porządek i powiew świeżości do Twojego życia! Powiedz nam o swoich potrzebach i marzeniach. My połączymy je w jedno! Chcesz zmienić wygląd własnego domu/ mieszkania? Nie wiesz od czego zacząć? Zadzwoń do naszej firmy – tel.792128560 … !

 

sufit podwieszany warszawa

Nasi architekci pomogą przejść Ci przez trudny proces tworzenia nowej przestrzeni! Prawidłowo wykonany projekt aranżacji wnętrz powinien uwzględniać szereg różnorodnych elementów, które pozwolą w elegancki i jednocześnie funkcjonalny sposób stworzyć przyjazną dla człowieka przestrzeń. Podstawą w pełni funkcjonalnego projektu jest przygotowanie inwentaryzacji pomieszczeni wykonanej przez architekta wnętrz. Dopiero na jego bazie, można stworzyć szablon funkcjonalny pomieszczeń

projekt tarasu

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że do każdego projektu  nasi pracownicy podchodzą  indywidualnie, przygotowując  projekt wnętrza zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Wszystkie Twoje uwagi będziemy starali się wprowadzić do projektu! Projekt wnętrza to opracowanie zawierające układ ścian w bryle budynku, projekt aranżacji oświetlenia (wraz z nim projekt instalacji elektrycznej i wytyczne architekta dla ekipy wykonawczej), projekt układu podłóg wraz z określeniem technologii wykonania i kolorystyki oraz projekt aranżacji sufitów podwieszanych.

projekt tarasu

Ty decydujesz – my projektujemy

W skład projektu aranżacji i wykończenia wnętrz wchodzą również projekt zabudowy stałej oraz projekt aranżacji mebli lub ich dobór w punktach sprzedaży. Z nami zadecydujesz, gdzie wolisz mieć szafę, a gdzie będzie stać telewizor czy stół w jadalni. Nasi projektanci  zaproponują nowoczesne rozwiązania, które wprowadzą komfort do Twojego świata. Zadzwoń – … i uporządkuj swój świat na nowo! Z nami nabierze kolorów i elegancji

Projekt biura

Przemyślany projekt  biura oraz jego realizacja mogą zasadniczo poprawić funkcjonowanie biura. Natomiast niewłaściwie zaaranżowana przestrzeń będzie wpływać negatywnie nie tylko na samopoczucie przebywających w niej ludzi, ale także na ich skuteczność działania.

Projekt recepcji

 

Kierując się interesem pracodawców oraz komfortem pracowników, proponujemy inwestorom wykonanie kompleksowej usługi, w ramach której: przygotujemy projekt wykończenia wnętrz;na podstawie zaakceptowanego projektu zrealizujemy wszystkie prace remontowe i modernizacyjne.

Wykonane przez nas projekty aranżacji potwierdzają wysoką jakość usług oraz doskonałe wyczucie potrzeb Klientów w zakresie funkcjonalności biur.

Projekt biura

Zawsze uwzględniają one także wykorzystanie najlepszych materiałów, które gwarantują najwyższy komfort użytkowania. Dobrze zaaranżowane wnętrza, sprzyjać będą lepszej obsłudze Klientów oraz efektywniejszej realizacji zadań.  Właśnie w takim znaczeniu, każdy remont może przybliżyć Cię nie tylko do wyższych zysków, ale poprawi atmosferę w pracy. Każdy projekt, także ten wykonywany dla inwestora instytucjonalnego, realizowany jest zgodnie z surowymi zasadami sztuki projektowej i budowlanej.

projekt recepcji

Uwzględnia on wszystkie etapy wykonania inwestycji – od inwentaryzacji, po końcową aranżację. Jest to szczególnie ważne w przypadku przestrzeni publicznych, które muszą zapewniać nie tylko pełną funkcjonalność, ale także w 100% gwarantować bezpieczeństwo osób w nich przebywających.

 

Projekty poradni lekarskich, stomatologicznych

Wizyta u lekarza w świadomości pacjentów rzadko należy do przyjemnych. Ten stereotyp można zmienić – wystarczy odpowiednio zaprojektować gabinet, przychodnię lub całą klinikę, aby nawet najmniejsi pacjenci czuli się w nich bezpiecznie.

U dentysty może być przyjemnie

PROJEKT _GABINETU

Do jednych ze specjalności naszej firmy należy tworzenie wyjątkowych i niezwykle funkcjonalnych projektów poradni lekarskich, klinik oraz gabinetów lekarskich – w tym stomatologicznych. Dzięki naszym projektom, nawet u dentysty pacjenci czują się komfortowo!  Ten rodzaj przestrzeni publicznych musi wykazywać szereg szczególnych funkcji, które sprawią, że  będą one pozytywnie odbierane zarówno przez odwiedzających je pacjentów, jak i personel medyczny.Dobry projekt to podstawa

łazienka warszawa

Kluczowe dla takich realizacji jest stworzenie niezwykle precyzyjnego projektu wnętrz uwzględniającego zarówno wszystkie wymagania stawiane poszczególnym rodzajom pomieszczeń, w których świadczone są usługi o charakterze pomocy medycznej, jak i właściwą kolorystykę oraz design nawiązujący do harmonii i spokoju. Zrealizowane przez naszą firmę  aranżacje wnętrz o charakterze medycznym cechują się funkcjonalnością oraz stwarzaniem odpowiedniego klimatu przestrzeni

 

 

projekt łazienki

Postaw na funkcjonalność i przyjazną atmosferę

Funkcjonalność oraz estetyka sprawiają, że stworzone przez nas aranżacje i adaptacje wnętrz zawsze otrzymują akceptacje instytucji nadzorujących – na przykład Sanepidu i straży pożarnej. Powierz projekt i wykonanie fachowcom. Jeśli planujesz otwarcie nowego gabinetu medycznego – niezależnie od wykonywanej specjalizacji – skontaktuj się z nami – tel. …! Postaw na doświadczenie i fachowość wykonania.

Odpowiednie rozwiązania oraz właściwy dobór barw i wyposażenia tworzonych gabinetów, poradni, sal zabiegowych czy rehabilitacyjnych oraz innych pomieszczeń o charakterze medycznym sprawią, że pacjenci z przyjemnością będą odwiedzać to miejsce!

Projekt wnętrza online

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i marzeniom o pięknym mieszkaniu oferujemy projektowanie wnętrz online. Dziś, w dobie Internetu projekty mieszkania online to szybki sposób komunikacji, który pozwoli stworzyć indywidualny projekt wnętrza na podstawie przesłanych do nas sugestii, zdjęć oraz rzutu mieszkania.

Dlaczego warto skorzystać z usługi projekt wnętrza online?

Zlecenie wykonania projektu wnętrz online znacznie skraca drogę kontaktu i ostatecznego efektu, czyli otrzymania gotowego projektu. Ceniąc Wasz czas proponujemy usługę, która ułatwia zlecanie projektów wnętrz, przy zachowaniu wysokiej, jakości usług. Projekty wnętrz online to sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Dom i Styl to firma projektowo-wykonawcza. która zrealizowała setki projektów. Z nami nie ryzykujesz swoich pieniędzy, masz pełną kontrolę nad naszymi działaniami. Wykonany przez nas projekt online pozwali urzeczywistnić Twoje pragnienie o posiadaniu funkcjonalnego i pięknie urządzonego mieszkania.

Zespół najlepszych projektantów

Gwarantujemy dostęp do najlepszych fachowców – takich, którzy projektując mieszkanie pamiętają nie tylko o estetyce, ale i o funkcjonalności przestrzeni. Projektanci wnętrz zaproponują nowoczesne rozwiązania, dzięki którym będziesz o krok od realizacji marzeń i o chwilę od pięknego wnętrza.

Szukasz firmy, która wykona projekty architektoniczno-budowlane obiektów budowlanych mieszkalnych? Potrzebujesz sprawdzonej firmy, która załatwi wszystkie urzędowe formalności? Skorzystaj z naszych usług, telefon do nas.

Kompleksowość  i fachowość – to nasza wizytówka

Jesteśmy firmą działającą kompleksowo. Załatwiamy wszystkie niezbędne formalności związane z branżą budowlaną. Projekty, które wykonujemy są dwuetapowe: najpierw opracowywany jest projekt budowlany, który następnie zostaje złożony w urzędzie wydającym pozwolenie na budowę. Projekt ten obejmuje:

 • projekt konstrukcyjny,
 • projekt układu funkcjonalnego pomieszczeń,
 • projekt instalacji grzewczej,
 • projekty instalacji wodno-kanalizacyjnej,
 • projekt wentylacji i klimatyzacji
 • instalacji gazowej
 • projekty instalacji oświetleniowej i elektrycznej,
 • dobór odpowiedniego wyposażenia technologicznego
 • uzgodnienia z rzeczoznawcami. Zakres ustaleń obejmuje: przepisy bhp, sanitarne i przeciwpożarowe.

Kolejnym etapem naszej pracy jest przygotowanie projektu wykonawczego, który obejmuje obszary i zakresy projektu budowlanego z tą różnicą, iż zawarte w nim są zarówno informacje, jak i rysunki detali oraz specyfikacja materiałowa niezbędna dla ekipy wykonującej prace budowlane.

W  skład projektu wykonawczego wchodzą

 • Projekt koncepcyjny
 • Projekt zagospodarowania terenu
 • Projekt architektoniczno-budowlany

Ponadto w projekcie wykonawczym znajdują się tak zwane projekty szczególne – branżowe, do których zaliczamy: projekt instalacji wodno-kanalizacyjnej, projekty przyłączy gazowych, projekty instalacji gazowej i grzewczej, projekt przyłącza elektrycznego, projekty instalacji wentylacyjnej i klimatyzacji oraz projekt p-poż.

Problem z przygotowaniem dokumentów? Skontaktuj się z nami!