Wykończenia Wnętrz Mieszkań

Projekty wykończenia wnętrz

Wykonujemy od 20 lat aranżacje i projekty wykończenia wnętrz w Warszawie i okolicach. Prowadzimy tez na życzenie nadzór autorskie nad ekipami prac budowlanych i wykończeniowych.

Wnętrze każdego domu i każdego pokoju, może wiele powiedzieć o właścicielach oraz mieszkańcach. Mówi o ich smaku, nastroju i potrzebach. Nowe wnętrz w stanie deweloperskim, zaprojektowane i wykończone ze smakiem, nie pozostanie niezauważone. Atrakcyjny projekt aranżacji wnętrz, wywrze również pozytywny wpływ na komfort i nastrój mieszkańców oraz ich gości. Stworzy poczucie bezpieczeństwa, zapewniając estetykę i komfort. 

Projekt wykończenia wnętrz jest odpowiedzialnym zadaniem, ponieważ należy przeanalizować wiele aspektów, które wpłyną na – funkcjonalność, wygodę, klimat, styl, jakość, nowoczesność wnętra oraz zrealizują życzenia samych domowników.  Nasi architekci wnętrz mają doświadczenie w kształtowaniu funkcjonalnych, pięknych i nowoczesnych wnętrz. To doświadczenie podpowiada nam że projekty wykończenia wnętrz, warto zacząć od analizy układu architektonicznego oraz funkcjonalnego podziału pomieszczeń na specjalne strefy.

Kompleksowe rozwiązania w zakresie aranżacji wnętrz i wyposażenia przestrzeni

W projekcie wykończenia, podczas kształtowania wnętrza domu i mieszkania, ustalamy strefy główne- strefę dzienna oraz strefę nocną. W strefie dziennej znajdują się podstrefy: wejście i hall, kuchnia, jadalnia oraz salon. Strefa nocna obejmuje sypialnie domowników.

Dla każdej podstrefy  określamy kolory, które stymulują zmysły mieszkańców. Projekt  zagospodarowania przestrzennego wnętrza jest ważny, gdyż pomaga właścicielom, wybrać palety barw, materiały na meble, podłogi, rodzaj i  natężenie światła, dekorację i wiele innych.

W ramach projektu wykończenia wnętrz, chętnie zaoferujemy Państwu:

  • Kompleksowe lub częściowe, optymalne  rozwiązania w zakresie aranżacji wnętrz, projektowania i fotorealistycznej wizualizacji przestrzeni.
  • Funkcjonalną optymalizację przestrzeni wewnętrznych z podziałem na strefy i podstrefy.
  • Redystrybucję i metamorfozę przestrzeni wewnętrznych;
  • Kompletne lub cząstkowe wyposażenie wnętrz.
  • Nową aranżacje wykończenia elewacji, balkonów, tarasów, dachów, poddasza kuchni, łazienek, ustępów itp .;
  • Wizualną a następnie faktyczną ekspansję przestrzeni wewnętrznych; 
  • Tworzenie nowych wnętrz i pomieszczeń;
  • Wizualizacja wykończeń przestrzeni wewnętrznych;
  • Projekty aranżacji instalacji oświetleniowej
  • Wszelkie prace wykończeniowe;

W przypadku już wykończonego domu lub mieszkania,  również możemy pomóc, gdy wystąpią pewne problemy lub wady, które chętnie naprawimy. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca, zrobimy wszystko, co możliwe, aby Ci to zapewnić zmieniając układ funkcjonalny mieszkania. Przed przystąpieniem do opracowania projektu aranżacji wnętrz przyjdziemy do nieruchomości, aby wykonać dokładne pomiary pomieszczeń  dla potrzeb przyszłego projektu wnętrz.