Wykończenie mieszkania pod klucz warszawa

Kupiłeś mieszkanie i szukasz firmy, która kompleksowo zajmie się wykończeniem Twojego mieszkania? Dobrze trafiłeś! Zadzwoń do nas. Zajmujemy się wykończeniem mieszkań pod klucz

Kompleksowa usługa projektowa i wykonawcza

  • Koncepcje wnętrz do wyboru
  • Oryginalny projekt wnętrz
  • Solidna ekipa
  • Konsultacje w wyborze wyposażenia
  • Nadzór architekta nad inwestycją
  • Produkcja mebli na wymiar z  projektem
  • Zakupy w imieniu klienta
  • Transport

Na spotkaniu z Państwem,  dowiemy się, jak wyobrażacie sobie Państwo swoje przyszłe mieszkanie i w oparciu o tą wiedzę, przedstawimy warianty możliwej aranżacji. Po akceptacji koncepcji wnętrza, architekci  wykonają projekt wykończenia mieszkania pod klucz, na podstawie którego przystąpimy do  prac wykończeniowych

Oryginalne projekty wnętrz

Wykonujemy ciekawe i nietuzinkowe projekty aranżacyjne, zgodne z obowiązującymi trendami w modzie wnętrzarskiej. Po wysłuchaniu Waszych opinii, zaaranżujemy przestrzeń i nadamy Waszemu lokalowi odpowiedni styl i charakter.

Komfortowo pod klucz

Powierzonym mieszkaniem zajmiemy się kompleksowo, wykańczając powierzchnie ścienne, montując sufity podwieszane, kładąc podłogi oraz dobierając optymalne do powierzchni oświetlenie. Zapewnimy  komfort odbioru mieszkania gotowego do zamieszkania.

Pomagamy w zakupach

Pomożemy lub wyręczymy w trudzie kupna wyposażenia mieszkania i dowozu materiałów budowlanych, wykończeniowych, akcesoriów. sprzętu RTV/AGD. Chętnie pomożemy w dokonaniu niezbędnych zakupów, stawiających „kropkę nad i” w kompletnym wyposażeniu wnętrza.

Kompleksowo – bezpieczniej

Nasze doświadczenie w aranżacji i wykończeniu mieszkań dowodziże tylko kompleksowość działań daje pełny, satysfakcjonujący efekt w postaci spójnie zaaranżowanej i wykończonej przestrzeni.

Utrzymujemy wysokie standardy naszych usług. Jesteśmy dumni z wykonanych realizacji, do obejrzenia których zachęcamy. Ich autorami są  projektanci wnętrz i pracownicy budowlani, którzy doradzą, odpowiedzą na pytania i pomogą w rozwianiu wszelkich wątpliwości.