Kierownik projektu robót wykończeniowych i prac remontowych Warszawa

Super opcja – własny kierownik projektu


Jesteś zainteresowany zleceniem kierowania projektem, ale nie wiesz, czy warto za to płacić? Jeśli  remontujesz łazienką , raczej nie potrzebujesz pomocy. Ale jeśli planujesz wyremontować swój dom, prawdopodobnie masz obawy czy dasz radę wielu obowiązkom.

Żonglowanie obowiązkami w pracy i obowiązkami rodzinnymi w trakcie prac budowlanych może być bardzo stresujące.

  • Pierwszym zmartwieniem jest, kto sprawdzi jakość prac budowlanych
  • Drugim, kto będzie koordynował dostarczanie materiałów i sprzętu.
  • Trzecim, kto będzie rozwiązywał wszelkie problemy inwestycji.

Duże projekty remontów i wykończeń wnętrz, powodują silną presję na już i tak nerwowe życie. Tworzenie wymarzonej przestrzeni w domu powinno być ekscytującym i przyjemnym przeżyciem, a nie kłopotliwym  i bolesnym doświadczeniem. Jest jedna osoba, która zdejmie z Ciebie obowiązki i stres. Tą osoba jest Twój kierownikiem projektu.

Zainwestuj teraz, aby zaoszczędzić później


Zatrudnienie specjalisty ds. Zarządzania projektami budowlanymi może początkowo wydawać się luksusem lub dodatkowym wydatkiem. Jest to pozorny koszt gdyż jego praca może znacznie poprawić jakość wyniku końcowego. Doświadczony menedżer projektu może pomóc w uniknięciu kosztownych błędów. Może zmniejszyć ryzyko nadmiernych wydatków i przekroczenia terminu.

Czy wiesz, że 90% nie dopilnowanych inwestycji przekracza budżet o 30%? Jest to dodatkowa olbrzymia kwota pieniędzy. Chociaż nasze honorarium może wydawać się dodatkowym kosztem, w większości przypadków oszczędności są większe niż inwestycja w naszą pracę. Korzystanie z usług menedżera projektu prowadzi do obniżenia kosztów pracy, materiały są kupowane bardziej efektywnie, a niepotrzebne straty lub błędy są zmniejszone do minimum.

Niezależność, uczciwość


Nie budujemy, ale mamy gruntowną i praktyczną wiedzę na temat tej budownictwa. Naszą siłą jest nasza zdolność do zorganizowania Twojego projektu z całkowitą niezależnością. Pracujemy bezpośrednio dla Ciebie. Nie ma konfliktów interesów i nie ma problemów z konkurencyjnymi priorytetami. Nasza niezależność oznacza, że ​​Twoje najlepsze interesy są zawsze naszym priorytetem. Zawsze będziemy rzucać wyzwania, sprawdzać, pytać i wymagać, aby zapewnić sukces Twojego projektu.

Komunikatywni i przejmujący inicjatywę


Zarządzanie projektem to nie tylko odwiedzenie miejsca inwestycji. Jest to procesu  całkowite udrożnienie procesu budowlanego i zapewnienie wszystkim uczestnikom inwestycji tego o czego potrzebują, aby skutecznie wykonywać swoją pracę na co dzień. 

Nasi kierownicy projektów są dobrze zorganizowani. Koordynują zaangażowane osoby, aby zapewnić szybki przebieg inwestycji remont domu lub projektu przebudowy. Jako klient Dom i Styl, otrzymasz własnego kierownika projektu, który będzie z tobą w stałym kontakcie podczas realizacji projektu budowlanego. Oferujemy szereg usług związanych z zarządzaniem projektami,

Kontrakt z obsługą i monitorowaniem projektu – stała miesięczna opłata


Ta zalecany przez przez Dom i Styl usługa to najlepszy wybór dla naszych klientów. Oferuje znacznie wyższy stopień zaangażowania niż tradycyjnie oferowany przez architekta.

Sprawdzamy, czy prace są zgodne z  projektem i specyfikacją. Kierownik projektu będzie monitorował jakość pracy głównego wykonawcy, ekip specjalistycznych i zapewniał dotrzymanie terminów a harmonogramu prac.

W oparciu o dwie wizyty tygodniowo, jedno spotkanie będzie protokołowanym spotkaniem z kontrahentem, drugie będzie niezapowiedzianą wizytą, by sprawdzić obietnice złożone podczas spotkania. Ten poziom nadzoru pozwala nam dobrze zrozumieć, co dzieje się na budowie i umożliwia sprawdzenie prac i wpływanie na ich postęp. Możemy wspierać zespół projektowy, aby podkreślić i rozwiązać problemy. W ramach tej opłaty sprawdzamy również faktury kontrahenta i wystawiamy zaświadczenia o aprobacie płatności.

Administracja kontraktowa – stała miesięczna opłata


Usługa ta koncentruje się na zarządzaniu relacjami kontraktowymi między Tobą a głównym wykonawcą. Zalecany jest dla klientów, którzy podejmują prostsze, mniejsze projekty. Administracja kontraktami jest często wybierana przez klientów, którzy mają czas, aby być blisko związani z ich budową, ale chcą dodatkowej pewności nadzoru nad eksperckim projektem.

Będziemy przychodzić na budowę podczas wizyt wyceny (zazwyczaj raz na dwa tygodnie) i sprawdzać prace budowlane. Wydamy protokół z posiedzenia i oświadczenie programowe. Sprawdzimy również fakturę wystawioną przez kontrahenta, aby upewnić się, że zgadza się z wykonaną pracą na miejscu i wcześniej uzgodnioną ceną. Następnie wydamy zaświadczenia o płatności zgodnie z wymaganiami umowy.

Inspekcje na miejscu – stawka godzinowa lub stała miesięczna opłata


Jeśli kontrakt budowlany jest administrowany przez głównego wykonawcę, możemy przeprowadzić inspekcję raz na dwa tygodnie Przechowywanie – stawka godzinowa lub opłata stała Nasz kierownik projektu może odwiedzić budowę, aby wyeliminować problemy lub sprawdzić konkretne wykonane prace.

Inne usługi

  • Koordynacja robót wykończeniowych
  • Nadzór prac remontowych
  • Nadzór nad pracami wykończeniowymi