Projektowanie biur i zarządzanie projektem-Warszawa

 


Projektowanie i aranżacja powierzchni biurowych

Projekt biura to krok ku dbałość o wizerunek firmy, jest podstawowym czynnikiem kształtującym i wzmacniającym pozycję Twojej firmy. Precyzyjnie zaprojektowane i zaaranżowane przestrzenie biurowe mogą wpływać na jakość realizacji zadań przez pracowników. Twoi podwładni przez dostosowanie miejsca pracy, w pełnym wymiarze wykorzystają potencjał swoich rzeczywistych możliwości. Oferujemy aranżacje wnętrz biurowych z gwarancją pełnego zadowolenia.

Kompleksowe projekty wnętrz biurowych


Przemyślany projekt  biura oraz jego realizacja, mogą zasadniczo poprawić jego funkcjonowanie. Natomiast niewłaściwie zaaranżowana przestrzeń, będzie wpływać negatywnie, nie tylko na samopoczucie przebywających w niej ludzi, ale także na ich skuteczność działania.

Kierując się interesem pracodawców oraz komfortem pracowników, proponujemy inwestorom wykonanie kompleksowej usługi projektowania wnętrz biura, w ramach której: przygotujemy projekt wykończenia wnętrz na podstawie zaakceptowanego projektu będziemy nadzorować wszystkie prace remontowe i modernizacyjne. Wyręczymy Cię z czuwania nad inwestycją i w jej odbiorze technicznym.

Projektowanie biur wymaga wysokiej jakość usług oraz doskonałego wyczucie potrzeb Klientów w zakresie funkcjonalności. Projektanci biur uwzględniają wykorzystanie najlepszych materiałów, gwarantując najwyższy komfort użytkowania. Dobrze zaaranżowane wnętrza, sprzyjać będą lepszej obsłudze Klientów oraz efektywniejszej realizacji zadań.

Właśnie w takim znaczeniu, remont poprawi atmosferę w pracy. Każdy projekt, także ten wykonywany dla inwestora instytucjonalnego, realizowany jest zgodnie z surowymi zasadami sztuki projektowej i budowlanej.

Uwzględnia on wszystkie etapy wykonania inwestycji – od inwentaryzacji, przez projektowanie wnętrz, po końcową aranżację. Jest to szczególnie ważne w przypadku przestrzeni publicznych, które muszą zapewniać nie tylko pełną funkcjonalność, ale także w 100% gwarantować bezpieczeństwo osób w nich przebywających.

Projekt mebli biurowych


Meble na wymiar zaprojektowane specjalnie dla Twojego biura, pozwolą stworzyć odpowiedni klimat dla negocjacji z partnerami biznesowym oraz przyjazne i funkcjonalne miejsce pracy.

Recepcja – pierwsze wrażenie

Reprezentacyjny charakter holu i recepcji sprawia, że firma wywiera pozytywne wrażenie przy pierwszym kontakcie z gościem lub klientem. Każdy wzorowy przedsiębiorca wie, że recepcja jest najbardziej reprezentatywną częścią biura i meble recepcyjne powinny zapewnić jej taki charakter.

Właściwa stylistyka mebli biurowych, wysoka, jakość i przemyślany design, nadają zamierzony charakter biura a doskonała harmonia barw i kształtów w połączeniu z klasyczną lub awangardową koncepcją wnętrza usatysfakcjonuje i podkreśli prestiż Twojej firmy.

Meble gabinetowe – prestiż szefa

Wykonywane są zawsze z materiałów naturalnych a więc z drewna lub płyty stolarskiej pokryte fornirem. Najlepszą propozycją są meble na wymiar z naturalnych surowców – szlachetnych gatunków drewna lub płyty stolarskiej oklejanej naturalnym fornirem drewnianym.
Projekt mebli biurowych  zakłada staranne wykonanie w połączeniu ze szlachetnym pochodzeniem surowca. To połączenia podkreślą powagę i prestiż Twojego biura i firmy.

Projekt biura w domu


Powszechnie znane jest powiedzenie, że pracy zawodowej nie powinno łączyć się z życiem prywatnym, jednak domowe biuro może okazać się komfortowym i funkcjonalnym rozwiązaniem dla osób chcących pogodzić karierę ze szczęściem rodzinnym. Takie biuro pozwala na pracę w domowych warunkach oraz umożliwia zminimalizowanie kosztów związanych z wynajęciem dodatkowego pomieszczenia. Jednak, aby spełniało swoją rolę należy je odpowiednio zaaranżować.

Ważne oświetlenie!

Jeśli zamierzamy pracować w domu, powinniśmy zaprojektować wnętrze biura tak,  aby nasza praca przebiegła w komfortowych warunkach. Na owocną i efektywną pracę przy biurku pozytywnie wpływa odpowiednie oświetlenie, które nie obciąża wzroku oraz zapewnia dobre samopoczucie.

Najodpowiedniejsze jest światło naturalne, dlatego wskazane jest ustawienie biurka w okolicach okna, które zapewnia stały dostęp promieni słonecznych. Jednak z dobrodziejstw tego typu światła nie zawsze możemy korzystać, dlatego w naszym gabinecie powinniśmy również zainstalować odpowiednie oświetlenie sztuczne.

Niewskazane jest światło zbyt jaskrawe, które męczy oczy oraz przytłumione i ciepłe, mające działanie usypiające. Do pracy przy biurku polecane są żarówki halogenowe, które dają białe, przypominające dzienne światło. Wnętrze biura warto wyposażyć w lekką, przenośną lampkę, które zagwarantują dostęp do światła, w miejscu w którym będzie ono aktualnie najbardziej potrzebne.

Projekt wnętrz biurowych powinien przewidzieć  dostęp do kilku źródeł światła, co pozwoli wykonywać w nim wiele, różnorodnych czynności. Dobrym rozwiązaniem może być także popularne w ostatnim czasie oświetlenie LED, które jest trwalsze od tradycyjnych żarówek- pojedyncza dioda świeci nawet do 100 tysięcy godzin, jednocześnie zużywając mniej energii niż zwykłe oświetlenie.

Niemal każde urządzenie biurowe wymaga zasilania, dlatego powinno się w nim znajdować przynajmniej kilka gniazdek elektrycznych, dlatego warto o tym pamiętać w trakcie prac wykończeniowych

P jak perfekcyjna podłoga

Istotny jest także wybór odpowiedniego materiału, który znajdzie się na podłodze w projektowanym biurze. Jeśli w pomieszczeniu będą pojawiać się kontrahenci, warto na podłodze zastosować materiał o podwyższonej odporności na zniszczenia.

Należy również pamiętać, że w biurze często spożywane ciepłe napoje, takie jak kawa, czy herbata, które wylane bezpośrednio na podłogę mogą pozostawić na niej plamy wymagające szybkiego i łatwego usunięcia. Dlatego, stosowanie dywanów i wykładzin nie jest polecane.

Również krzesła na kółkach negatywnie odbijają się na stanie podłogi. Świetnym rozwiązaniem może okazać się podłoga laminowana, która jest łatwa w czyszczeniu oraz odporna na wgniatanie i ścieranie.

Aranżacja zabudowy meblowej w biurze

Niewątpliwie centrum każdego domowego biura stanowi wygodne biurko. Jego optymalna głębokość powinna wynosić 80-90 centymetrów, zaś szerokość zwykle oscyluje w granicach 120-160 centymetrów. Standardowa wysokość tego typu mebla jest równa 75 centymetrom.

Wskazane jest by wybrane przez nas krzesło miało regulowaną wysokość, głębokość siedziska oraz podłokietniki, dzięki czemu będzie ono ergonomiczne. Meble na dokumenty, które ustawimy w biurowym wnętrzu powinny posiadać dużą ilość szuflad oraz szafek, które pozwolą ukryć wiele niezbędnych, biurowych gadżetów.

projektowanie biur Warszawa 792128650