Wykończenia Wnętrz Mieszkań

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe wykończenie domów i mieszkań. Dzięki nam spełnienie

marzeń o idealnym wnętrzu, które pozostanie czyste i świeże przez wiele lat staje się możliwe. Realizujemy zlecenie zgodnie z Państwa wytycznymi. Nie boimy się wyzwań, a do swojej pracy podchodzimy z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Co znajduje się w naszej ofercie?

Wykończenia wnętrz domów i mieszkań

 

Jeżeli chodzi o wykończenia wnętrz, Warszawa to miasto, które z pewnością cechuje się bogatą ofertą. Niestety nie zawsze trafić można na rzetelnych fachowców, którzy wykonują swoją pracę sumienne. Stolica wręcz bogata jest w firmy, które nie realizują projektów na czas lub też wykonują je niestarannie. Zupełnie inaczej sytuacja przedstawia się w przypadku naszej firmy, która oferuje wachlarz możliwości na każdą kieszeń. Spełniamy marzenia i doskonałym wnętrzu, gdyż podejmujemy się nawet tych trudnych i nieco niecodziennych zleceń. Naszą domeną jest zadowolenie klienta. Staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Wykończenia wnętrz- Nasze usługi

 

Wśród naszych usług znajdą Państwo:

  • Malowanie,
  • tapetowanie,
  • gipsowanie,
  • montaż posadzek,
  • montaż drzwi i okien,
  • kładzenie płytek,
  • montaż parapetów,
  • układanie glazury,
  • oświetlenie,
  • i wiele innych.

Jak widać, nasza oferta jest niezwykle obszerna, gdyż dbamy o to, aby wszyscy nasi Klienci byli zadowoleni i w przyszłości powracali do naszych usług. Tak więc, jeżeli interesują Państwa remonty mieszkań, Warszawa to miejsce naszej działalności, dlatego zachęcamy do kontaktu, jeżeli mieszkają Państwo blisko stolicy.

Wykończenia wnętrz w danym stylu

 

Obecnie niezwykle modne stały się wykończenia pomieszczeń w danym stylu architektonicznym jak na przykład styl skandynawski, czy rustykalny. Nie wystarczy już samo położenie płytek i udanie się do pobliskiego sklepu meblowego po potrzebne akcesoria. Ludzie coraz częściej przykładają wagę do tego, w jakim pomieszczeniu przebywają, gdyż jego wygląd ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. W przypadku chęci zmiany charakteru pomieszczenia na inny styl warto zaufać naszej firmie. Bardzo chętnie doradzimy i podpowiemy to, co obecnie mieści się w trendach, jeżeli nie mają Państwo pomysłu na aranżację. Nie straszne nam surowe drewno, szarości, czy eklektyczne rozwiązania, które zaspokajają potrzeby niezdecydowanych osób, które nie do końca potrafią określić, czego potrzebują. Wśród najczęściej wykonywanych przez nas projektów znajdują się wykończenia w stylu boho, skandynawskim, eklektycznym oraz rustykalnym. Jesteśmy jednak otwarci na Państwa propozycje i postaramy się sprostać wyzwaniu.

Jakie rodzaje pomieszczeń wykańczamy?

 

Zajmujemy się tak naprawdę pracami wykończeniowymi różnego rodzaju pomieszczeń, jakie znajdują się w domu, uwzględniając salon, kuchnię, łazienkę, a nawet skrytki i garaże. Sprawiamy, że przestrzeń gotowa jest na umieszczenie mebli oraz przygotowana do ewentualnych, dalszych prac. Ponadto nawiązujemy także współpracę z deweloperami, którzy zamierzają sprzedawać mieszkania w stanie surowym  pod klucz. Wykonujemy montaż płytek w kuchniach, łazienkach, a także kładziemy panele, gresy, drewniane podłogi i kompleksowo obrabiamy ściany tak, aby były nie tylko niebywale równe, ale także dobrze zabezpieczone i estetycznie pomalowane lub wytapetowane. Oprócz całościowych prac oferujemy także niewielkie remonty, takie jak, chociażby zmiana koloru jednej ściany, czy też ładzenie wykładziny, na przykład w pokoju dziecięcym.

Wykończenie mieszkania a wstępny projekt

 

Wykończenia wnętrz Warszawa to jedne z najczęstszych wyników wyszukiwania. Nic dziwnego. Coraz większa liczba osób stara się stworzyć niemal perfekcyjną przestrzeń dostosowaną do potrzeb domowników. Taka modna sprawiła, że nastąpił wzrost zainteresowania właśnie na wykończenia wnętrz. Warszawa, jak już wspomnieliśmy, to miejsce naszej działalności. Oferujemy jednak także nasze usługi do okolicznych mieszkańców, zamieszkujących przedmieścia i okoliczne miejscowości. Pragniemy zaznaczyć, że dla zapewnienia maksymalnie profesjonalnych usług oferujemy także wykonanie wstępnego projektu, który pozwoli na przybliżenie tego, jak będzie prezentował się finalny efekt. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dopracowanie nawet niewielkich szczegółów oraz jak trudne jest wyobrażenie sobie zestawienia poszczególnych struktur.

O czym warto pamiętać przed wykonaniem remontu?

 

Przygotowanie pomieszczenia

 

Wyniesienie mebli 

 

Przed wykonaniem remontu bardzo ważne jest wyniesienie mebli, gdyż mogą utrudniać one wykonywanie prac. Taki prosty zabieg z pewnością przyspieszy prace i sprawi, że nasi fachowcy poczują znacznie większy komfort pracy i jednocześnie wykonają swoje zadania szybciej. Wystarczy poszczególne przedmioty wynieść do innego pokoju, aby zwolniło się miejsce.

 

Określenie szczegółów

 

Do najważniejszych szczegółów przed wykonaniem remontu zaliczyć można to, czy w danym mieszkaniu można mieszkać podczas remontu. Zarówno farby, jak i kleje wydzielają nieprzyjemne zapachy, co może utrudniać przebywanie w domu.

Warto więc poprosić o radę naszych fachowców, czy warunki mogą być nieprzyjemne.

 

Poinformowanie sąsiadów

 

Zarówno w miastach, jak i mniejszych miejscowościach coraz powszechniejsze są wykończenia mieszkań. Warszawa to miejsce, w którym znaczna część osób zamieszkuje bloki, dlatego miłym gestem jest poinformowanie sąsiadów o tym, iż planowany jest remont. Po konsultacji z nami mogą otrzymać Państwo informacje, ile prace mogą trwać, co warto przekazać pobliskim mieszkańcom. To bardzo miłe zwłaszcza w przypadku, kiedy będą oni mieli dzieci.

 

Kontakt z nami

 

Ustalenie szczegółów

 

Podczas spotkania warto przedstawić to, co chcieliby Państwo zmienić w swoim mieszkaniu, czy też domu. Po kontakcie z nami otrzymają Państwo wstępną wycenę oraz projekt wnętrza, który pozwoli na dopracowanie szczegółów. W przypadku, kiedy nie mają Państwo pomysłów, służymy radą.

 

Określenie oczekiwań

 

Na początku współpracy ważne jest określenie oczekiwań, aby współpraca przebiegała zgodnie z planem.